+370 687 49470 info@eurema.lt

Apie įmonę

Kompetencija | Operatyvumas | Pažanga

UAB „Eurema“ įkurta 1996 metais. Įmonė įsikūrusi Šiauliuose, Statybininkų g. 23a.

Moderniose gamybos patalpose dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, įdiegtos pažangios technologijos ir naudojama moderni įranga.

Pagrindinės įmonės veiklos sritys: įvairios paskirties krovininių automobilių kėbulų, priekabų, puspriekabių kėbulų gamyba ir miesto, priemiesčio, tolimojo susisiekimo bei specialiosios paskirties mikroautobusų įrengimas. Taip pat remontuojame sunkvežimius, puspriekabes, priekabas, autobusus.

Pagrindinės naudojamos medžiagos, transporto priemonių įranga ir dalys importuojamos iš Vokietijos, Švedijos, Belgijos, Suomijos, Olandijos, Italijos ir kt. Medžiagos, įranga ir dalys – aukštos kokybės, atitinkančios Europos Sąjungos kokybės reikalavimus. 

Nuo 2006 m. pradžios UAB „Eurema“ pradėjo eksportuoti gaminius į Vokietiją, Švediją, Daniją, Norvegiją, Suomiją.

Mūsų užsakovai – stambiosios užsienio šalių automobilių ir priekabų gamintojų bendrovės bei jų atstovai Lietuvoje, Lietuvos transporto įmonės, draudimo, išperkamosios nuomos bendrovės ir kt.

Kodėl verta rinktis mus

Kompetencija

Įmonė krovininius kėbulus ir priekabas gamina, bei perdaro mikrautobusus ir autobusus jau daugiau kaip 20 metų. Sukaupta ilgametė patirtis, aukštos kvalifikacijos personalas ir naujausia įranga mums leidžia atlikti savo darbus su nepriekaištinga kokybe.

Savo atliktiems darbams suteikiame 2 metų garantiją.

Pažanga

Stebime rinkoje atsiradusias naujoves ir stengiamės jas pritaikyti savo darbe, kad galėtumėme savo klienatms pasiūlyti inovatyvius, jiems naudingus pasiūlymus. Todėl galime suprojektuoti ir pagaminti specialiai klientui pritaikytą transporto priemonę.

Operatyvumas

Vertiname kliento pasitikėjimą mumis, dėl to stengiamės darbus atlikti laikydamiesi suderinto plano.

Maloniai lauksime Jūsų susidomėjimo ir tikime, kad mūsų pastangos ir galimybės patenkins visus Jūsų poreikius transporto technikos srityje.